فرش هایپر کارپت در سال 1382 تاسیس شد و فقط به صورت نمایشگاه حضوری در کاشان دارای ارائه خدمات بود.این فروشگاه ابتدا موجودی فرش های 500 شانه و 440 شانه را داشت و به فروش میرساند و رفته رفته تنوع محصولات رفت بالا.فروشگاه فرش هایپر کارپت در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی واقع در کاشان ،آران وبیدگل هست که این شهرک صنعتی بزرگترین تولید کننده ودومین صادر کننده فرش در خاورمیانه و جهان است که سالانه میلیون ها متر مربع فرش به کشور های جهان صادرات میکند.این فروشگاه از بزرگترین برند های فرش کاشان است که یکی از مزایای آن قیمت بسیار مناسب فرش در کنار کیفیت درجه عالی آن است.

در سایت هایپر کارپت می توانید متنوع ترین و جدیدترین فرش های ماشینی را از فرش 700 شانه گرفته تا فرش 1000 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1500 شانه، تابلو فرش، کناره فرش، گلیم فرش را مشاهده کنید.

خرید حضوری یا اینترنتی فرش ؟مساله این است!

تمام فرش ماشینی های داخل سایت رو میتوانید حضوری خرید کنید،حتی میتوانید دستگاه بافت آن مشاهده کنید و هدف هایپر کارپت این است که اعتماد مخاطب رو جذب کند و بدون هیچ مشکلی و با قیمت بسیار پایین تر فرش خود را خریداری کند.در بخش هرمحصول اطلاعات کلی و جزئی فرش خورده است حتی اگر فرش با نخ بی کیفیت هم بافته شده باشد در ویژگی آن درج شده.

خرید فرش از هایپر کارپت با قیمت مناسب و ارسال رایگان

ارسال رایگان از دیگر مزایای این فروشگاه است که میتوانید در شهر خودتان تحویل بگیرید.این یعنی دوسر سود،فرش با قیمت ارزان بخرید و رایگان در شهرخودتان تحویل بگیرید.

 

قیمت این سایت رو با فروشگاه سراسری مقایسه کنید،ضمانت ها رو مقایسه کنید،امکانات رو مقایسه کنید،جنس الیاف و ساختار فرش رو مقایسه کنید و سفارش بدهید.هایپر کارپت ادعایی ندارد خودتان همه چیز را در  این سایت مقایسه کنید…

تیم هایپرکارپت آماده همکاری با فرش فروشان عمده و خریداران تکی است و همچنین آماده عرضه مستقیم و بدون واسطه فرش از کارخانه است و شما عزیزان می توانید محصولات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی سفارش دهید و درب منزل به صورت رایگان دریافت کنید.

رسالت هایپرکارپت در جهت این است که تمامی مشتریان از سایر نقاط کشور با اطمینان کامل از کیفیت بالا و قیمت مناسب بتوانند فرش مورد نظر خود را به صورت با چند کلیک از سایت و یا چند دقیقه تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنند و درب منزل تحویل بگیرند.