مقالات

مبل کرم با چه فرشی ست میشه؟ (جذاب ترین ست مبل کرم با فرش)💯

مبل کرم با چه فرشی ست میشه

مبل کرم با چه فرشی ست میشه؟ ست کردن رنگ فرش و مبل در دکوراسیون منزل اهمیت زیادی دارد. در بعضی از مواقع پیدا کردن رنگ مناسب کار دشواری است؛ به این صورت که یک وسیله خانه از قبل خریداری شده است و حال باید وسایل دیگر را با آن ست کرد. این یکی از مهم ترین چالش هایی است که اکثر خانم های ایرانی با آن مواجه هستند و اکثرا به دنبال رنگ های روشن هستند تا منزل آنها را بزرگتر نشان دهد. به همین خاطر است که فرش ماشینی و مبلمان رنگ روشن طرفداران زیادی دارد. یکی از پرفروش ترین رنگ هایی که برای خرید مبل انتخاب می شود، رنگ کرم است. مبل کرمی رنگ، به دلیل خنثی بودن رنگ به راحتی با دیگر اجزای منزل ست می شود؛ اما یکی از مهم ترین وسایلی که باید در هنگام خرید به هماهنگ بودن آن با مبل دقت داشته باشید، فرش است. اینکه مبل کرم با چه رنگ فرشی ست میشه و در هنگام خرید فرش ماشینی کاشان باید چه مدل و طرحی را انتخاب کنید؛ در این مقاله از فروشگاه اینترنتی فرش هایپرکارپت به طور کامل درمورد آن صحبت می کنیم.

مبل کرم با چه فرشی ست میشه؟

راه ترین راه برای ست کردن رنگ اسباب منزل، استفاده از رنگ های مکمل است. به عنوان نمونه رنگ کرم، در کنار رنگ هایی مثل سفید، طوسی، آبی کمرنگ، صورتی ملایم، سورمه ای، قهوه ای و مشکی مورد پسند است. از این رنگها می توان برای انتخا بهترین رنگ فرش برای مبل کرم استفاده کرد. اما باید این نکته را مد نظر داشت که تنها رنگ فرش ملاک نیست و باید به طرح و نقشه فرش نیز توجه داشت. اما در ادامه به صورت جزئی تر درمورد ست کردن مبل کرم با انواع رنگ ها با شما صحبت می کنیم.

(پیشنهاد مطالعه : چه فرشی خانه را بزرگتر نشان می دهد)

مبل کرم با چه رنگی ست میشود؟

دانستن اینکه مبل کرم با چه رنگ هایی ست می شود به شما کمک می کند تا وسایلی را که برای دکوراسیون خود می خواهید خریداری کنید را با در نظر داشتن رنگ هماهنگ و مناسب انتخاب کنید. اگر ابتدا مبل را به رنگ کرم ساده و یا نیمه تیره خریداری کرده اید، می توانید برای ست کردن با آن از رنگ های خاکستری، قهوه ای، سفید، مشکی، نقره ای، طوسی و … استفاده کنید.

مبل کرم طوسی با چه فرشی ست میشه؟

رنگ خاکستری با رنگ کرم به سادگی ترکیب می شود و می تواند برای انواع دکوراسیون ها مناسب باشد. به عنوان نمونه فرش خاکستری تیره با مبل کرم، یک ترکیب شیک و زیبایی است.

ست مبل کرم با فرش کرم قهوه ای

ست کردن مبل کرم با فرش

ترکیب ست مبل با فرش کرم و قهوه ای، یک دکوراسیون با اجزای هماهنگ را به شما هدیه می دهد. رنگ کرم، یک رنگ طبیعی و نیمه تیره است که با رنگ قهوه ای همخوانی خوبی دارد. این دو رنگ با یکدیگر می توانند تعادل خوبی برقرار کنند.

ست مبل کرم با فرش طوسی

انتخاب فرش طوسی با مبل کرم، یک ترکیب بی نظیر است که پس از قراردادن این دو در کنار هم متوجه زیبایی ترکیب خواهید شد. برای این ترکیب بهتر است که با اصول چیدمان آشنایی داشته باشید و فضای شما نور کافی داشته باشد. در کنار این ست از اکسسوری های رنگی مانند رنگ های نقره ای، سبز تیره، سفید و مشکی استفاده کنید. ترکیب فرش طوسی با مبل کرم، برای دکوراسیون های مدرن مناسب است. استفاده از پارچه طرح دار طوسی برای شال مبل، کوسن ها و سایر اکسسوری ها ایده جذابی است.

اگر فرش شما سرمه ای است و نمی دانید که با چه مبل رنگی را می توانید با آن ست کنید؛ مقاله (فرش سرمه ای با چه رنگی ست میشه؟) را مطالعه کنید.

مبل کرم قهوه ای با چه رنگ فرشی ست میشه؟

در بعضی از مواقع مبل تنها به رنگ کرم نیست و ترکیبی از رنگ های دیگر است. حتما تا الان نمونه هایی از مبل کرم قهوه ای راحتی را مشاهده کرده اید. برای ست کردن مبل کرم قهوه ای با فرش می توانید از فرش هایی که به رنگ سرمه ای، شتری، بنفش، طوسی، نوک مدادی و … است؛ استفاده کنید.

مبل کرم طلایی با چه فرشی ست میشه؟

اگر می خواهید بدانید که ست فرش با مبل کرم طلایی، چه رنگی است؟ باید بگوییم که یک فرش سفید طلایی، جلوه فوق العاده ای در کنار مبل کرمی دارد. اما برای اینکه این ترکیب یکنواخت نباشد بهتر است که رنگ های تضاد مانند آبی ملایم، خاکستری، رنگ های خاکی را برای کوسن، شال مبل، پرده و یا دیگر وسایل انتخاب کنید.

مبل سبز و کرم با چه فرشی ست میشه؟

مبل کرم با چه رنگ فرشی ست میشه

مبل سبز و کرم، مبل ترکیبی است که از یکنواختی دور است و اما فرشی که شما می توانید با این نوع مبل ست کنید؛ رنگ های طبیعی و خاکستری و یا فرشی است که در نقش و نگار آن از رنگ سبز استفاده شده باشد.

اگر در رابطه با ست کردن وسایل منزل نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، مقاله (ست كردن فرش با مبلمان) را مطالعه کنید.

ست مبل کرم با آبی نفتی

ترکیب مبل کرم با آبی نفتی، یکی جذابت ترین ترکیب رنگ ها برای دکوراسیون است. رنگ آبی نفتی، انتخاب ایده آلی برای مبل های کرم رنگ است. این ترکیب رنگی، فضای مدرن و کلاسیکی را ایجاد می کند؛ که علاوه بر آن فرش کرم رنگ جدید با طرح  و نقش آبی نفتی می تواند نظر هر فردی که برای اولین به منزل شما می آید را جلب کند. شما باید به دنبال خرید فرش ماشینی با نقش های ملایم و رنگ های غنی باشید تا هارمونی جذابی را برای شما تداعی کند.

ست مبل کرم با فرش نسکافه ای

فرش نسکافه ای و مبل کرم یکی از جذاب ترین ست ها است. این ترکیب رنگی علاوه بر اینکه صمیمیت، زیبایی و آرامش را ایجاد می کند. این ترکیب رنگی، علاوه بر اینکه گرما و صمیمت را در فضا ایجاد می کند موجب حس آرامش نیز می شود. برای جذاب تر کردن ترکیب مبل کرم با فرش نسکافه ای می توانید از اکسسوری هایی که رنگ مکمل دارند، مانند خاکستری روشن، سفید و یا آبی کمرنگ استفاده کنید تا مبل های کرم بیشتر جلب توجه کند. برای افزودن عمق به فضا می توانید از پتوها، کوسن ها و یا بافت های همرنگ و متنوع استفاده کنید.

سخن پایانی

مبل کرم رنگ، به دلیل رنگ خنثی و هماهنگی که با دیگر رنگها و وسایل دارد، مورد انتخاب افراد زیادی است. اما برای اینکه بدانید مبل کرم با چه فرشی ست می میشه، ما در این مقاله از فروشگاه فرش ماشینی هایپرکارپت، گفتیم که مبل کرم رنگ و یا مبل هایی که ترکیبی از کرم و رنگ های دیگر مانند قهوه ای، سبز و طلایی است با چه فرش هایی می تواند یک ست بی نظیر و جذاب بسازد. به طور کلی رنگ کرم با رنگ های آبی نفتی، طوسی، طلایی، خاکستری، نسکافه ای می تواند ست شود و دکوراسیون جذاب و زیبایی را برای شما بسازد.

منبع

لیست‌پخش

1 ویدئوها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *